Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

TAKI MIKS w DK Boguszowice

Start 17.05.2018 o godz. 18:00 cena biletu: 5/40/50/60

Scena Dorosłego Widza w Domu Kultury Boguszowice zwykła zapraszać znakomitych artystów teatralnych z różnych stron Polski. Także tym razem goście będą niezwykle atrakcyjni! 17 maja boguszowicką scenę odwiedzi Mumio w odsłonie teatralnej.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Boguszowice

Rybnik, Plac Pokoju 1

Siłą napędową tej grupy od zawsze był fajerwerk absurdu, który jaśniał tym mocniej, im dalej było mu do krytyki skierowanej w tę, czy inną polityczną stronę. Mumio śmieje się z siebie, świata – i tego, co wynika ze zderzenia tych dwóch kataklizmów. Takie podejście do humoru dystansuje artystów od sceny kabaretowej, której przedstawiciele często czerpią inspirację z aktualnych wydarzeń sfery publicznej, ogrywając je i obśmiewając ku uciesze publiczności.

„Mumio od zawsze zanurzone jest w atmosferze teatru absurdu, jego załogę stanowią aktorzy, literaci i muzycy, co daje im ogromny potencjał artystyczny” opowiada Izabela Karwot, dyrektor Domu Kultury Boguszowice. Spektakle kabaretowe zdecydowanie nie wyczerpują bogatego emploi członków grupy. Obecny program Mumio to połączenie cieszących się popularnością elementów poprzednich programów z możliwościami nowych mediów, opowieści teatralnej i żywej muzyki. Taki miks podsyca oczekiwania… prawda?

Bilety na wydarzenie nabyć można w sekretariacie Domu Kultury Boguszowice oraz za pośrednictwem portalu biletyna.pl.