Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Szałas Kobiet w aurze leśnej przyrody

Start 27.07.2019 o godz. 11:00 cena biletu: 70/90

W Kręgu Kobiet, blisko natury tej własnej i tej zastanej w przyrodzie, wspólnie odkryjemy więź, równoważąc Ciało Umysł i Duszę. Spotkanie odbedzie się 27 lipca godz.: od 11:00 do 15:00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na spotkanie zapraszają dwie Kobiety - idące swoją drogą, która jest ich wyzwaniem, spełnieniem i miłością. Autorskie warsztaty wypływające z doświadczenia, głębokiego poczucia i wiedzy rozwojowej poprowadzą dla Was: SaTi i Mariola.

Połączone w jedno SaTi exiSt & love oraz Pieśń intuicyjna to warsztat pełen wsparcia dla Nas KObiet, w każdym wieku, wzmacniający odkrywanie siebie na drodze do spełnienia i harmonii.

* SaTi exiSt & love to warsztat samopoznania, czystego doświadczenia, miłości własnej, wdzięczności i przypomnienia Sobie jak objąć swe wewnętrzne dziecko na co dzień i puścić wszystkie blokady, które ewentualnie powstrzymują Cię od bycia w pełni Sobą.

* Pieśń intuicyjna Marioli to warsztat uwalniania emocji i zastojów w ciele, w głosie i oddechu, prowadzący do wzmocnienia własnej natury oraz poczucia mocy w wspólnocie. Budzący do zaufania, by w harmonii wieść życie, opierające się na głębokim poczuciu istnienia.

Żyj pełnią życia w TU i TERAZ

Spotkanie odbędzie się w żeńskim gronie, w przyjaznej atmosferze nie narzucającej "jedynie słusznej" wizji świata, lecz wspierającej w poszukiwaniu świadomości, która pomaga popatrzeć na świat własnymi oczami.

Warsztat zakończymy poczęstunkiem. Zapraszamy do przynoszenia darów.

Zapisy:

Obowiązują zapisy do 24 lipca pod nr telefonu 503 070 813 lub e-mail: szalasrozwoju@gmail.com

Zapisując się podaj hasło: Szałas Kobiet oraz Imię i Nazwisko, nr telefonu, e-mail

Koszt:

Przy wpłacie do 24 lipca - 70zł/os.

Po 24 lipca - 90zł /os.

(wpłata na konto - szczegóły dotyczące płatności po zapisaniu się na warsztat).

W ramach spotkania: Warsztat rozwoju (4h) z dwoma prowadzącymi zwieńczony poczęstunkiem.