Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Stare Dobre Małżeństwo w TZR

Start 16.02.2019 o godz. 19:00 cena biletu: 50 zł

Koncert zespołu STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO planowany 16 lutego w Teatrze Ziemi Rybnickiej zostaje przesunięty na 9 marca (sobota) godz. 19.00 z powodu choroby wokalisty.

Teatr Ziemi Rybnickiej zaprasza 16 lutego o godzinie 19.00 na koncert najbardziej rozpoznawalnego zespołu z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Teatr Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Saint Vallier 1

Od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Najnowsza płyta SDM zatytułowana "Blizny czasu" jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem. Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Bilety: od 50 zł.