środa, 12 sierpnia 2020

imieniny: Klary, Lecha, Hilarii

RSS

Stand-up comedy na schodach biblioteki

Start 01.08.2020 o godz. 19:00 wstęp wolny

Uwielbiany przez raciborzan Letni Teatr na Schodach powraca! Biblioteka zaprasza w najbliższą sobotę na monodram komediowy Teatru RAWA w stylu stand-up comedy pt. "Kobieta idealna".

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dowcipnie o stereotypach, relacjach, miłości, seksie, dzieciach i gotowaniu. Z lekkością, klasą i aktorskim temperamentem. Kobieta idealna poradzi sobie z każdym domowym kryzysem. Jedną ręką ugotuje, drugą posprząta, trzecią naprawi, czwartą pogłaszcze, piątą zarobi, świat uratuje... itd… Zawsze uśmiechnięta. Zawsze tam, gdzie jej potrzebujemy. Zawsze piękna i pachnąca. Wymarzona nad kuflem piwa. Wykreowana w reklamach margaryn i proszków do prania. Czy jest tylko mitem wywołującym kobiece kompleksy? Przekorny poradnik „Jak zostać Kobietą idealną” zaprezentuje w bibliotece żywiołowa trenerka personalna – Ilona. Teatralną rozrywkę na wysokim poziomie, gwarantuje znana i lubiana śląska aktorka, Ewa Kubiak.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego w trakcie spektaklu, organizatorzy przypominają o konieczności zakrywania ust i nosa przez uczestników wydarzenia, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2 m od innych osób.

Spektakl odbędzie się w sobotę 1 sierpnia o godz. 19.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

źródło: MiPBP w Raciborzu, oprac. ż