środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Soprany kontra Tenorzy

Start 11.08.2018 o godz. 18:00 wstęp wolny

Ten koncert to niezwykła forma konwersacji za pomocą muzyki kobiet i mężczyzn śpiewających wysokimi głosami, jakimi są sopran i tenor.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

- Na wielką muzyczną ucztę zapraszamy w sobotę 11 sierpnia na dziedziniec Zamku Piastowskiego w Raciborzu mieszkańców powiatu i gości. Początek o godz. 18.00, wstęp bezpłatny – mówi Grzegorz Nowak z Punktu Informacji Turystycznej na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Artyści stworzą wspólny zespół, choć już sam tytuł wskazuje że czeka nas kilkadziesiąt minut niezwykłej rywalizacji na oręż jakim tym razem będą piękne frazy, słowa i uśmiechy ukryte pomiędzy nutami gesty. Wszystko to w celu usatysfakcjonowania publiczności, która obok największych szlagierów operetkowych, czardaszy, fragmentów musicalowych usłyszy również kilka ekscytujących niespodzianek. W koncercie udział wezmą artyści, którzy nie są już anonimowi dla raciborskiej publiczności. Takie nazwiska jak Karolina Garlińska, Emilia Zielińska, Anna Bajerska-Witczak, Mirosław Niewiadomski, Mariusz Ruta czy Bartosz Kuczyk gwarantują moc dobrej zabawy i piękną muzyczną ucztę.