Piątek, 26 kwietnia 2019

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

RSS

„SEKS dla Opornych” - spektakl Teatru Żelazny

Start 13.02.2019 o godz. 18:00 cena biletu: 30 zł

Szukasz pomysłu na Walentynki, a może chcesz po prostu zobaczyć świetną komedię w doborowej obsadzie? Zajrzyj 13 lutego o godzinie 18.00 do Domu Kultury Chwałowice na "SEKS DLA OPORNYCH" w reż. Piotra Wiśniewskiego. Spektakl z przerwą trwa dwie godziny.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Chwałowice

Rybnik Chwałowice, 1 Maja 91 B

Bilety - w przedsprzedaży: 30 zł, w dniu spektaklu: 35 zł. Bilety do nabycia na stronie: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie Domu Kultury Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Dodatkowo tego dnia wszyscy, którzy zakupią bilet będą mogli skorzystać z Magicznego Zwierciadła www.facebook.com/magicznezwierciadlo, a na wszystkich gości czekać będą walentynkowe upominki! Współorganizatorem wydarzenia jest Rybnik.eu - Miasto Rybnik.

Seks dla opornych - Teatr Żelazny www.teatrzelazny.pl

trailer: https://www.youtube.com/watch?v=jw5XZrOVSkg.

Długoletnie małżeństwo postanawia wyjechać na weekend do eksluzywnego hotelu, by ożywić swój związek. Biorą ze sobą egzemplarz popularnego poradnika małżeńskiego pt. „Sex dla opornych". Jak mąż przyzwyczajony do wizerunku poczciwej żony i kochającej matki zareaguje na widok tejże cedzącej niecenzuralne słowa i odzianej w strój tzw. dominy rodem z filmu dla dorosłych? Co kryje się pod powierzchnią weekendu, który ma przywrócić małżonkom dawny wigor i pożądanie? Hit teatralny w wykonaniu Małgorzaty Gadeckiej, wybitnej śląskiej aktorki związanej przez wiele lat z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, gwiazdy spektaklu "Klimakterium" oraz Dariusza Wiktorowicza, gwiazdy serialu “Licencja na wychowanie” to błyskotliwie napisane dialogi, których duch jest echem rozmów wielu współczesnych małżeństw. Codzienny pęd, skoncentrowanie na wychowaniu dzieci, zawodowe obowiązki, przyzwyczajenie i nuda wiodą do zdefiniowania relacji na nowo, gdzie fantazje i własne potrzeby schodzą na dalszy plan. Czy jest szansa na powrót wielkiej namiętności sprzed lat, gdy balansują na granicy ostatecznego rozstania? Kolejne gry i zabawy pary są pretekstem do głębokiej rozmowy w poszukiwaniu tego, co łączy i niwelowaniu tego, co dzieli. Jaki będzie jej finał?

„SEKS dla Opornych” Michele Riml - przekład Hanna Szczerkowska. Reżyseria i scenografia: Piotr Wiśniewski. Obsada: Marta Marzęcka-Wiśniewska/Małgorzata Gadecka, Dariusz Wiktorowicz. Muzyka: Bartosz Ebert. Premiera miała miejsce 23 marca 2018 r.