Niedziela, 27 września 2020

imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli

RSS

Retransmisja spektaklu z cyklu Nationale Theatre Live

Start 16.09.2020 o godz. 18:00 cena biletu: 25/35/45

Teatr Ziemi Rybnickiej zaprasza 16 września o godzinie 18.00 na „Sen nocy letniej” - retransmisję spektaklu z cyklu Nationale Theatre Live (polskie napisy).

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Teatr Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Saint Vallier 1

W tej adaptacji najsłynniejszej szekspirowskiej komedii romantycznej główną rolę zagrają Gwendoline Christie, znana z roli Brienne z Tarthu w serialowej ekranizacji powieści George’a R.R. Martina, Gra o tron oraz Oliver Chris.

Nicholas Hytner (reżyser przezabawnej, brawurowej komedii Człowiek dwóch szefów czy rockowego, uwspółcześnionego Juliusza Cezara) porywa widzów do szekspirowskiego lasu spowitego mgłą i światłem księżyca. Czekają tam na Was bohaterowie Snu nocy letniej i szykują iście szaloną przygodę! Bridge Theatre w Londynie zamieni się w świat z sennych marzeń, pełen latających wróżek, nieprzeniknionych mgieł i światła księżyca. W zaczarowanym lesie dojdzie do niezwykłego spotkania. Na drodze dwóch par nieszczęśliwych kochanków oraz trupy aktorskiej staną Król i Królowa bajkowej krainy. Magiczna królewska para nie zawaha się wtrącić w losy śmiertelników. Czas trwania 198 minut, w tym 1 przerwa, Bilety: 25 zł w przedsprzedaży do 8.09 | 35 zł od 9.09 do 15.09 | 45 zł w dniu retransmisji.

/Matriały prasowe/