Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
kwiecień
17 wtorek

Raz na ludowo w Klubie Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu

Ludowe piosenki i legendy z różnych rejonów Polski zaprezentuje w Klubie Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu raciborskie Stowarzyszenie PERSONA na rzecz promocji i ochrony zdrowia psychicznego. Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia.

Filia nr 2 Ostróg
Racibórz, Bielska 12

Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu to miejsce wyjątkowych spotkań! Klub działa prężnie w Filii nr 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu przy ul. Bielskiej 12. Spotkania odbywają się regularnie raz w miesiącu, w miłej atmosferze.

- Nasze spotkania to świetna okazja do spotkań z ludźmi świata literatury, sztuki czy nauki. W kwietniu będziemy gościć współpracujących z nami na stałe podopiecznych Stowarzyszenia PERSONA, którzy zaprezentują program muzyczny oparty na znanych ludowych piosenkach – mówi Jolanta Sienkiewicz, kierownik biblioteki.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 kwietnia o godz. 17.00 w bibliotece na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12. Serdecznie zapraszamy!