Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
sierpień
19 piątek
Summer Party na Basenie Obora 

Summer Party na Basenie Obora w Raciborzu. Wstęp 30 zł od osoby. W ramach wpisowego każdy bedzie miał możliwość wejścia na basen od 17.00 do...

sierpień
20 sobota
„Zamek Rock Party”  

„Zamek Rock Party” na Zamku Piastowskim w Raciborzu. „Zamek Rock Party” będzie nie tylko zlotem motocyklowym, ale również piknikiem rodzinnym...

sierpień
21 niedziela
Rodzinny Rajd Rowerowy  

Rodzinny Rajd Rowerowy w ramach Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego. Zapisy pod nr. tel. 32 415 37 17. Start z Placu Długosza.

Koncert Orkiestry Dętej Gminy Krzyżanowice 

Koncert Orkiestry Dętej Gminy Krzyżanowice wraz z uczestnikami warsztatów muzycznych w ramach projektu „Wielopokoleniowa Orkiestra Dęta - kontakty...

Koncert Orkiestry Dętej Gminy Krzyżanowice 

Koncert Orkiestry Dętej Gminy Krzyżanowice wraz z uczestnikami warsztatów muzycznych w ramach projektu „Wielopokoleniowa Orkiestra Dęta - kontakty...