Piątek, 30 lipca 2021

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

RSS

"Przybora na 102" w TZR

Start 13.10.2019 o godz. 16:00 cena biletu: 50/70

Teatr Ziemi Rybnickiej zaprasza 13 października o godzinie 16.00 na spektakl teatralny na inaugurację 50. Rybnickich Dni Literatury Magda Umer i MUMIO - "Przybora na 102".

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Teatr Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Saint Vallier 1

Na scenie spotkają się trzy artystyczne temperamenty – Jeremi Przybora, Magda Umer i Mumio. Będzie zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Teksty Przybory przeplatają się z szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, dla których udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Ta teatralno – muzyczna konwencja to strzał w dziesiątkę. Różnorodność, wewnętrzna harmonia, lekkość i radość. Słowa – Jeremi Przybora, muzyka – Jerzy Wasowski. Wystąpią: Magda Umer, Jadwiga Basińska, Darek Basiński, Jacek Borusiński oraz zespół muzyków w składzie: Wojciech Borkowski, Maciej Szczyciński, Tomasz Drozdek. Bilety: w przedsprzedaży 50 zł do 30.09. | 70 zł od 1.10

Osobom spóźnionym bileterzy będą – w miarę możliwości – proponować miejsca, których zajęcie nie zakłóci odbioru sztuki pozostałym widzom. Po przerwie (o ile jest) będzie można zająć miejsca wyznaczone na biletach.

/Materiały prasowe/