Piątek, 23 kwietnia 2021

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

"Erasmus+ Bus" w Raciborzu

Start 10.03.2017 o godz. 10:30 wstęp wolny

Liczne wykłady prowadzone przez ekspertów, ponad 20 miejscowości, tysiące przejechanych kilometrów. Wraz z początkiem 2017 roku ruszył projekt „Erasmus+ Bus”, którego celem jest promowanie we wszystkich regionach Polski największego unijnego programu edukacyjnego, jakim jest Erasmus+. Już 10 marca Erasmus+ Bus odwiedzi Racibórz. Będzie to już szósta miejscowość na jego trasie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

Spotkanie poświęcone będzie edukacji młodzieży i dorosłych, rozwojowi kompetencji i umiejętności zawodowych, efektywnemu poruszaniu się na współczesnym rynku pracy, a także wspieraniu inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności.

Na spotkanie zapraszamy w szczególności przedstawicieli instytucji edukacyjnych, reprezentantów samorządów, szkół, bibliotek, domów kultury, organizacji kształcenia zawodowego, kadry edukacji dorosłych, organizacji działających w sektorze młodzieży, niekomercyjnych instytucji i organizacji oraz organów publicznych funkcjonujących w obszarze sportu, a także lokalnych liderów społecznych.

Spotkanie odbędzie się 10 marca 2017 r. w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 2.

Program spotkania:

  • 10.30-10.55 – Rozpoczęcie konferencji; wprowadzenie do programu Erasmus+
  • 10.55-12.05 – Erasmus+ Edukacja szkolna
  • 12.05-12.25 – Przerwa
  • 12.25-14.00 – Erasmus+ Sport; Program Europass
  • 14.00 – Zakończenie spotkania, indywidualne konsultacje z ekspertami

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Osoby chętne do udziału w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie: https://ankiety.frse.org.pl

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z:

Referatem Promocji i Rozwoju Powiatu w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, tel.: 32 45 97 366, email: strategia@powiatraciborski.pl.