Czwartek, 5 grudnia 2019

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

"Chcesz się bawić? - zadzwoń!" w TZR

Start 19.01.2019 o godz. 19:00 cena biletu: 60/80/100

Teatr Ziemi Rybnickiej zaprasza 19 stycznia o godzinie 19.00 na spektakl komediowy Iana D. Clarka i Marcii Kash.

Spektakl teatralny „Chcesz się bawić?...Zadzwoń” w związku z ogłoszeniem 19 stycznia 2019 roku żałoby narodowej, został przeniesiony na niedzielę, 17 lutego 2019 roku.

Bilety na spektakl zachowują ważność. Bilety zakupione w kasie TZR podlegają zwrotowi w kasie teatru. Bilety zakupione za pośrednictwem portali internetowych, podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem tychże portali.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Teatr Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Saint Vallier 1

Dwudziesta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale...gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych” sekretów, które tworzą pajęczą sieć wplątując zarówno bohaterów jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod wielkim znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan -kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia...Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach..Czego nie robi się dla ukochanej żony? (...lub bardziej ze strachu przed nią ?!) Call center o erotycznym zabarwieniu.. - to dopiero początek dobrej zabawy! Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggis. Co ukrywa kobieta? Co ukrywa detektyw ? Co ukrywa każda pojawiająca się postać? Światowa premiera sztuki „Chcesz się bawić? Zadzwoń!” - to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd! Obsada: 1. Michał Koterski / Michał Piróg 2. Dominika Gwit 3. Marek Włodarczyk 4. Michał Mikołajczak/Kamil Krupicz 5. Klaudia Halejcio /Katarzyna Polewany 6.Krzysztof Hanke/ Piotr Pręgowski 

Bilety: 60, 80, 100zł