Wtorek, 26 maja 2020

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Przywitaj się z królową – biblioteka zaprasza na spotkanie z Łukaszem Walewskim

Start 14.12.2017 o godz. 16:30 wstęp wolny

W jakim porządku witać gości? Czego nie dawać w prezencie? Jak wznosić toasty? 14 grudnia, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, w raciborskiej bibliotece odbędzie się spotkanie z Łukaszem Walewskim - autorem książki „Przywitaj się z królową: Gafy, wpadki, faux pas i inne historie”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Poznaj kulisy fascynującego świata międzynarodowej dyplomacji – odkryj praktyczny przewodnik po świecie savoir vivre’u! „Przywitaj się z królową. Gafy, wpadki, faux pas i inne historie” to błyskotliwe wprowadzenie do systemu dyplomatycznych symboli, kodów i ceremonii. Pomocne vademecum – nie tyko podczas spotkań biznesowych i oficjalnych uroczystości, ale również w życiu prywatnym np. w trakcie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Łukasz Walewski jest dziennikarzem radiowej Trójki, gdzie prowadzi audycje „Trzecie oblicze dyplomacji”, „Trzy strony świata” i „Europa od kuchni”, absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Łódzkim, prywatnie miłośnikiem Hiszpanii, żeglarstwa, narciarstwa i dobrego poczucia humoru.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 grudnia o godz. 16.30 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Serdecznie zapraszamy!