Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
grudzień
16 czwartek

Przesłuchania do XIV Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda..." 2021

Gminne Centrum Kultury w Gorzycach zaprasza do udziału w XIV Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda..."

Przesłuchania uczestników: 16.12.2021 od godziny 9.00 - sala widowiskowa GCK w Gorzycach

Kategorie wiekowe:

kategoria I: do 6 lat

kategoria II: od 7 do 10 lat

kategoria III: od 11 do 14 lat

kategoria IV: od 15 do 18 lat

kategoria V: powyżej 18 lat

Koncert laureatów: 6.01.2022 r. godzina 17.00, połączony z rozdaniem nagród

Kościół świętego Anioła Stróża w Gorzycach

Zgłoszenia do 10.12.2021 r. godzina 10.00 pod nr tel.: 605 031 983, 604 565 009

/Materiały prasowe/