środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Powróćmy jak za dawnych lat, czyli jubileusz chóru VIVO

Start 28.03.2020 o godz. 17:00 cena biletu: 10 zł

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, w którego centrum znajdzie się Chór VIVO. "Powróćmy jak za dawnych lat" to tytuł koncertu, który z okazji jubileuszu grupy odbędzie się 28 marca o godz. 17.00 w RCK DK "Strzecha" (ul. Londzina 38).

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Strzecha

Racibórz, Londzina 38

Chór Żeński VIVO pod batutą Agnieszki Patalong zrzesza 20 kobiet w różnym wieku, o różnej profesji, z których każda jest inna, a które łączy wielka radość życia, miłość do muzyki i wielka potrzeba działania. Muzyka jest dla nich pretekstem do wyjścia z domu, spędzenia czasu razem w przyjaznej, wspierającej atmosferze oraz do uczenia się nowych rzeczy, zazwyczaj, choć nie wyłącznie, związanych ze śpiewem. Będą mogli się Państwo o tym przekonać osobiście już 28 marca podczas koncertu z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia chóru.

Program koncertu obejmie utwory z różnych okresów działalności zespołu. Pojawią się utwory klasyki chóralnej, pieśni ludowe, tak lubiane przez wszystkich utwory piosenki poetyckiej czy opracowane na chór piosenki znane z radia i telewizji.

Koncert wzbogacą swoją obecnością soliści, goście oraz tancerze ZPiT "Strzecha".

Bilet wstępu 10 zł.

Honorowane raciborskie karty Senior 60+ oraz Rodzina +.

źródło: RCK