Piątek, 29 maja 2020

imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

RSS

Pomysł na ciekawy wieczór? Biblioteczny Klub Filmowy

Start 26.02.2020 o godz. 18:00 wstęp wolny

Najlepsze filmy, wygodne leżaki, prawie kinowe nagłośnienie a na finał ciekawa dyskusja. Czy wiesz, że przy Kasprowicza 12 działa Biblioteczny Klub Filmowy? Najbliższe spotkanie w środę 26 lutego.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jesteś miłośnikiem kina? Kochasz filmy starsze i nowsze? Szanujesz dobre kino dokumentalne, animację poklatkową oraz ciekawe, energiczne fabuły? Raciborska biblioteka zaprasza wszystkich kinomaniaków na comiesięczne spotkania Bibliotecznego Klubu Filmowego!

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podyskutować o kinie i wszystkim, co z nim związane. Obiecujemy przyjazną atmosferę i ciekawe słowo wstępu o filmie i jego twórcach. Tytuł filmu zawsze wybierają uczestnicy w trakcie spotkania – mówi Magdalena Wieder z MiPBP, organizatorka.

Spotkania odbywają się zazwyczaj w ostatnią środę miesiąca. Najbliższe, w ramach którego wyświetlony zostanie zdobywca dwóch tegorocznych Oscarów: w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy oraz najlepsza muzyka oryginalna - film opowiadający o upadku człowieczeństwa i społecznym wykluczeniu, zaplanowano na 26 lutego na godz. 18.00. Organizatorzy zapraszają chętnych powyżej 16 roku życia.