Piątek, 22 listopada 2019

imieniny: Cecylii, Marka, Maura

RSS

Poczuj świąteczny klimat na kiermaszu w Nędzy

Start 10.12.2017 o godz. 13:00 wstęp wolny

Początek grudnia to czas, kiedy GCK wspólnie z tutejszym przedszkolem organizują w Nędzy świąteczny kiermasz. Będzie można kupić oryginalne prezenty świąteczne dla najbliższych, przysmaki na wigilijny stół oraz poczuć atmosferę Bożego Narodzenia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wypieki domowej roboty, kawa, herbata i grzane wino, moczka i inne świąteczne specjały, miody i zioła, a poza tym ozdoby, ręcznie robiona biżuteria i zabawki - ten, komu brakuje pomysłu na prezent pod choinkę, z pewnością na kiermaszu w Nędzy znajdzie coś interesującego.

- Warto przyjść chociażby dla dzieci, które do swoich występów przygotowują się już od tygodni, ale oczywiście dla całej reszty również. Zadbamy o atmosferę, będzie miło i świątecznie - zapewnia Aneta Wolny z GCK.

W programie rzeczywiście zaplanowano występy przedszkolaków i młodzieży z centrum kultury. Ze specjalnym świątecznym programem zagra Orkiestra Dęta Gminy Nędza. Zaproszono też kolędników z raciborskiego teatru TETRAEDR. Na imprezę wpadnie też oczywiście sam św. Mikołaj!

- Duch świąt buduje się w nas samych, a takie spotkania mogą nam w tym tylko pomóc - zaprasza Mariola Jakacka z GCK.

Organizatorami kiermaszu są Gminne Centrum Kultury oraz Przedszkole w Nędzy.