Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Planszówkowa uczta w raciborskiej bibliotece

Start 18.01.2019 o godz. 15:00 wstęp wolny

W najbliższy piątek – kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych a w ramach ferii zimowych – Noc z grami bez prądu. Raciborska biblioteka, wychodząc naprzeciw zainteresowaniom swoich czytelników, zaprasza do udziału w prawdziwej planszówkowej uczcie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Lubisz gry, a nie masz z kim grać? Chcesz kreatywnie spędzić czas po lekcjach lub pracy – niekoniecznie siedząc przed TV lub komputerem? Te spotkania są dla Ciebie! Działający w raciborskiej bibliotece Klub Gier Planszowych zaprasza na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w piątek 18 stycznia. Początek o godz. 15.00. Organizator zapewnia pokaźny zbiór planszówek, ale oczywiście każdy może przynieść swoją ulubioną grę.

A dla tych, którym ciągle mało… biblioteka przygotowała w ramach nadchodzących ferii zimowych nie lada gratkę – Noc z grami bez prądu!

- To całonocne spotkanie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród młodzieży. W ramach Nocy, która odbędzie się 22 lutego, zaplanowaliśmy m.in. planszówki i karcianki, sesje LARP i RPG i seans filmowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lutego w EURECE przy ul. Kasprowicza 12 – informuje Katarzyna Richter z MiPBP, jedna z koordynatorek wydarzenia.