Piątek, 5 marca 2021

imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii

RSS

Piotr Polok Band w WCK

Start 14.11.2020 o godz. 18:30 cena biletu: 15 zł

Kojące dźwięki gitary czy skrzypiec oraz świetne teksty śpiewane złożoną się na kolejną propozycję koncertową w Wodzisławskim Centrum Kultury. Wydarzenie pod nazwą ,,Rymo-Rytmy Jesienne'' w wykonaniu Piotr Polok Band będzie można usłyszeć już w sobotę, 14 listopada, o godzinie 18:30.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Piotr Polok Band został założony w 2019 roku przez Piotra Poloka. Ten pochodzący z Pszowa artysta tworzy muzykę do tekstów współczesnych poetów, w klimatach poezji śpiewanej, nie omijając innych gatunków muzycznych. Na scenie występuje z zacnymi polskimi muzykami, w tym z grającą na skrzypcach Joanną Giemzowską-Pilch. Artystka przez 20 lat tworzyła z Markiem Grechutą zespół Anawa, współpracowała również z Ireną Santor oraz miała znaczący wpływ przy tworzeniu pierwszej płyty Grzegorza Turnaua, ,,Nie dzieje się nic".

- Podczas koncertu zaprezentujemy autorski repertuar m.in.: ,,Jej serce", ,,Dworzec nadziei" oraz piosenkę ,,Płyniemy", którą można było usłyszeć we wrześniu w TVP Katowice. Po koncertach w Brzesku, Bochni, Krakowie, Warszawie oraz legendarnej ,,Piwnicy pod Baranami" mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić publiczność do Wodzisławskiego Centrum Kultury – mówi Piotr Polok.

Skład zespołu: Piotr J. Polok - śpiew, gitara, harmonijka; Joanna Giemzowska-Pilch - skrzypce oraz Janusz Stryjski ,,Bakcyl"- gitara.

- Będzie to wieczór wypełniony dobrą muzyką i poezją. Artyści z pewnością spełnią oczekiwania publiczności, szukającej dobrych emocji i wrażliwości w dźwiękach poezji śpiewanej - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na koncert w cenie 15 zł dostępne online pod adresem: https://biletyna.pl/koncert/Piotr-Polok-Band-w-WCK/Wodzislaw-Slaski oraz w kasie. WCK zachęca do zakupu biletów online za pośrednictwem strony WCK oraz portalu biletyna.pl. Kasa WCK jest czynna na godzinę przed biletowanymi wydarzeniami, seansami filmowymi, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wydarzenia. Z chwilą rozpoczęcia wydarzenia nie ma możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów – w czwartki od 10:00 do 12:00. Warunki zakupu biletów i funkcjonowania placówki określa regulamin TUTAJ

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego.

/Materiały prasowe/