Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Paweł Tkaczyk w Raciborzu

Start 12.04.2017 o godz. 18:00 wstęp wolny

Otwarty wykład Pawła Tkaczyka: Jak opowiadać zrozumiale o skomplikowanych i innowacyjnych produktach?

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pub Piwnica

Wodzisław Slask, Księżnej Konstancji 4

Już 12 kwietnia do Raciborza zawita Paweł Tkaczyk - chyba najbardziej rozpoznawalny specjalista od marketingu w Polsce, wykładowca, autor poczytnego bloga i dwóch równie poczytnych książek. Spotkanie rozpocznie się o godzie 18:00 i odbędzie się w Pubie Raciborska Piwnica. Wstęp wolny.

Budowanie marki innowacyjnych produktów to z jednej strony mówienie o nowych technologiach w sposób zrozumiały, z drugiej - dotarcie z tym komunikatem do odpowiednich osób. Jak i do kogo mówić o innowacjach? W czasie wykładu Paweł Tkaczyk pokaże kilka technik oraz kilka narzędzi strategicznych, które to ułatwiają.

Paweł Tkaczyk - jak sam twierdzi - zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki - pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom - jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą - pisze blog o budowaniu marki, popełnił dwie książki: "Zakamarki marki" i "Grywalizacja", prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu i social media.

Organizatorem wydarzenia jest Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu. Spotkanie odbędzie się w Pubie Raciborska Piwnica (Racibórz, ul. Batorego 5). Początek 12 kwietnia (środa) o godzinie 18:00.

Jak opowiadać zrozumiale o skomplikowanych i innowacyjnych produktach?

data: 12 kwietnia 2017 r. | godz. 18:00

miejsce: Pub Raciborska Piwnica (Racibórz, ul. Batorego 5).

Zarejestruj się: www.paweltkaczyk.evenea.pl

Finansowe ze środków Urzędu Miasta Racibórz