Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Operetkowa petarda przebojów w Kuźni Raciborskiej

Start 19.01.2020 o godz. 16:00 cena biletu: 40 zł

19 stycznia 2020 zapraszamy do Sali Widowiskowej MOKSiR.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

Kuźnia Raciborska, Klasztorna 9

"Operetkowa petarda przebojów" odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków... Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze". Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Zespołu Straussowskiego, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający soliści baletu. Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Zapraszamy do wspólnego muzykowania.

Obsada: Joanna Wojtaszewska - sopran, Kamil Roch Karolczuk - tenor, kameraliści Zespołu Straussowskiego, soliści baletu.

Czas trwania koncertu: 80 minut (bez przerwy).

Koszt biletu: 40 zł / dostępne w kasie MOKSiR lub na https://www.kupbilecik.pl/imprezy/45756/Kuźnia+Raciborska/Operetkowa+petarda+przebojów/?fbclid=IwAR2LOtw2CrdhFMExhIa2ABN2W-uPpFBgk49EwZs5wngqur8MBS-YGKsfWqg

źródło: MOKSiR