Sobota, 23 stycznia 2021

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Epidemia koronawirusa:

“Od Chopina do Góreckiego” – koncert umuzykalniający w WCK

Start 07.11.2019 o godz. 11:30 cena biletu: 6 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych na koncert umuzykalniający pn. “Od Chopina do Góreckiego” w wykonaniu Filharmonii Śląskiej. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 7 listopada br. o godz.11:30.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Wodzisławskie Centrum Kultury, dbając o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, proponuje cykl audycji umuzykalniających, które mogą być doskonałym uzupełnieniem programu nauczania muzyki w szkołach. W listopadzie artyści Filharmonii Śląskiej zaprezentują program muzyczny, podczas którego uczniowie usłyszą utwory takich wybitnych muzyków jak: Fryderyk Chopin, Stanisław Moniuszko, Karol Szymanowski, Witold Lutosławski i Henryk Mikołaj Górecki.

- Proponujemy ciekawy koncert w ramach nowego cyklu audycji umuzykalniających, będącego wynikiem dobrej współpracy naszej placówki z Filharmonią Śląską. Wysoki poziom artystyczny i ciekawy repertuar z pewnością wpiszą się w oczekiwania odbiorców naszej oferty z zakresu edukacji kulturalnej - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zapisy przyjmuje Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK. Osobą do kontaktu jest Izabela Sobota, i.sobota@wck.wodzislaw.pl, tel. 32 455 48 55. Bilety w cenie 6 zł można rezerwować w terminie do 24 października br.

/Materiały prasowe/