Poniedziałek, 1 marca 2021

imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

RSS

O zapomnianych skarbach ziemi na Zamku Piastowskim

Start 18.09.2020 o godz. 18:00 wstęp wolny

„Zapomniane skarby ziemi. Wielka moc kamieni i minerałów” – to tytuł prelekcji Alicji Fichny – Kosel, którą wygłosi na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

Alicja Fichna - Kosel, to wielka pasjonatka i miłośniczka kamieni i minerałów, a także kolekcjonerka pozostająca pod stałym urokiem ich piękna, trwałości, niepowtarzalności i mocy. Swoją przygodę z minerałami rozpoczęła 15 lat temu od hobby, którym było i nadal jest tworzenie autorskiej i niepowtarzalnej biżuterii z dostępnych na rynku materiałów. Pasja przetrwała próbę czasu i ciągle jest rozwijana.

Tworzy pełne uroku kolczyki, bransoletki, wisiorki i breloki, niejednokrotnie dedykowane konkretnej osobie o wskazanych potrzebach estetycznych oraz zdrowotnych i mentalnych. To zarazem znawczyni minerałów i kamieni, posiadaczka szerokiej wiedzy na temat ich właściwości i wielkiej mocy, która w znaczący sposób wpływa na stan ludzkiego umysłu, ciała i ducha.

Spotkanie zaplanowano na piątek 18 września w sali konferencyjnej na Zamek Piastowski w Raciborzu. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny.