Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

Nowy kurs salsy kubańskiej w WCK

Start 19.06.2019 o godz. 17:30 cena biletu: 80 zł

W Wodzisławskim Centrum Kultury w środę, 19 czerwca br. rusza intensywny, dwumiesięczny kurs salsy kubańskiej i bachaty od podstaw. Pierwsze zajęcia odbędą się o 17:30 i będzie to stała pora odbywania się zajęć. Kurs jest świetną okazją do tego, by nauczyć się tańczyć, poznać nowych ludzi i świetnie się przy tym bawić.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Zajęcia skierowane są do młodzieży i osób dorosłych. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu po 80 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 2 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 15 par.

- W dwa miesiące poznasz tajniki energetycznej salsy kubańskiej oraz zmysłowej bachaty. Jeśli chcesz zdrowo i ciekawie spędzić czas, te zajęcia są dla Ciebie. Zabierz znajomych, wygodne buty i rozpocznij nową przygodę w Wodzisławskim Centrum Kultury – mówi Arkadiusz Meps, instruktor grupy.

Liczba miejsc jest ograniczona. Można zapisać się w parach lub solo. Pierwszeństwo zapisów mają osoby już dobrane w pary. Na pierwszych zajęciach osoby bez partnerów będą mogły dobrać się w pary. Zajęcia prowadzą instruktorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem: Arkadiusz i Marta Meps.

- Odbywające się u nas zajęcia salsy cieszą się niegasnącym zainteresowaniem. I nic w tym dziwnego, bo prowadzą je prawdziwi fachowcy - osoby z wieloletnim doświadczeniem o niebywałej energii i pasji. Podczas lekcji widać, jak uczestnicy świetnie się bawią – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Rezerwacja miejsc odbywa się poprzez specjalny formularz dostępny pod linkiem https://forms.gle/rBwFj4wak2xMtAvN9. Do 24 godzin do uczestników wysłana zostanie wiadomość mailowa z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i numerem konta do wpłaty. Szczegółowych informacji udziela Arkadiusz Meps pod numerem telefonu +48 668 129 962 lub adresem mailowym: arkadiusz.meps@gmail.com. Cena kursu to 80 zł/os za karnet miesięczny - 4 kolejne zajęcia lub 140 zł/os. – karnet dwumiesięczny – 8 kolejnych zajęć.

- Jesteśmy prekursorami salsy na Śląsku z 13 latami doświadczenia w nauczaniu. Tworzymy największą szkołę salsy w regionie i gwarantujemy wspaniałą zabawę na kursach. Ponadto posiadamy wypracowany przez lata autorski program zajęć – mówi Marta Meps, instruktor tańca.

Kurs odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury w sali kameralnej. Na zajęciach obowiązuje wygodny strój i zmienne obuwie na płaskiej podeszwie.

/Maateriały prasowe/