środa, 21 kwietnia 2021

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Nowa energia łączy pokolenia

Start 06.06.2019 o godz. 16:00 wstęp wolny

Przypomną dawne gry, zabawy podwórkowe, piosenki, tańce oraz inne elementy naszej regionalnej, ale i zagranicznej kultury. 6 czerwca rusza III edycja „Nowej energii na śląskim podwórku”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Celem projektu „Nowa energia na śląskim podwórku” jest odświeżenie – przez wielu już zapomnianych – wspólnych zabaw podwórkowych i stolikowych, rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie, wzmocnienie więzi pokoleniowych i rodzinnych oraz poznanie zwyczajów i tradycji regionalnych.

Organizatorzy do udziału zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat wraz z dziadkami, rodzicami lub dorosłym opiekunem. Podczas cyklu spotkań od 6 czerwca do 18 lipca we wtorki lub czwartki (do wyboru)

w grupach 20-osobowych, uczestnicy będą się wspólnie bawić, uczyć, poznawać śląskie – i nie tylko – tradycje. Zaplanowano grę miejską, podchody, spotkania z zagranicznymi gośćmi, ognisko i wiele dodatkowych atrakcji.

Udział w projekcie organizowanym przez Fundację PGE Energia Ciepła jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są bezpośrednio u prowadzących lub w sekretariacie Fundacji.

Szczegóły na plakacie i stronie www.fundacjapgeenergiaciepla.pl/nowa-energia

/Materiały prasowe/