Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

„Niesamowite przygody rycerza Janka” w WCK

Start 29.04.2018 o godz. 16:00 cena biletu: 15 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kwietniową odsłonę Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Na scenie zagości Teatr Lalek Marka Żyły ze spektaklem „Niesamowite przygody rycerza Janka”. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, 29 kwietnia o godz. 16:00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Wciągające i niesamowite przygody sympatycznego rycerza Janka, który z całych sił stara się być najlepszym rycerzem, dostarczą najmłodszym dobrej zabawy. Teatr Lalek stawia na bezpośredni kontakt z publicznością, dzięki czemu lalki są niemalże na wyciągnięcie ręki i każdy szczegół jest widoczny. Tym razem widzowie, zamiast zajęcia tradycyjnych foteli na widowni, zajmą miejsca na scenie sali widowiskowej. Przez to spotkanie z teatrem będzie jeszcze bardziej intensywne. Ilość miejsc na przedstawienie jest ograniczona.

Przed spektaklem, o godz. 15:00 odbędzie się bezpłatny cykl „Bawmy się razem”. Warsztaty, tym razem artystyczne, poprowadzi Tygiel Rozmaitości z Wodzisławia Śląskiego.

- Zarówno sam spektakl, jak i artystyczne warsztaty z pewnością spodobają się najmłodszym odbiorcom naszej kulturalnej oferty – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na spektakl w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów również na stronie www.biletomaniawck.pl