Czwartek, 26 listopada 2020

imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

RSS

Epidemia na Śląsku:

Mocne Uderzenie w Buku czyli festiwal metalowy w Rudach

Start 31.08.2019 o godz. 15:00 cena biletu: 30-35

31 sierpnia w Rudach odbędzie się druga edycja festiwalu "Mocne Uderzenie w Buku!". W tym roku dla fanów ostrzejszego brzmienia zagra aż pięć kapel.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Amfiteatr Buk w Rudach

Rudy, Brzozowa 37

- To będzie mocne zakończenie lata. Obiecujemy pięć godzin solidnej muzyki w magicznym miejscu jakim jest Amfiteatr BUK - mówi Bartek Baran z zespołu FATE. Do wspólnego grania organizatorzy zaprosili zespoły FATE, Bad Impression, AHEAD, Vitamins oraz Spatial. Od piątku aż do niedzieli dla posiadaczy biletów do dyspozycji będzie pole namiotowe.


Bad Impression – jest grupą metalową, która w swojej twórczości sięga daleko w głąb północnoamerykańskiego kontynentu szukając tam dla siebie inspiracji. Klasycznym bluesowym rytmom zdarza się więc tu urywać niespodziewanie by ustąpić miejsca progresywnym, łamanym groove’om, a i tak wszystko to okraszone jest charakterystycznym pentatonicznym brzmieniem rodem z południowego Teksasu.


Ahead – rock/metal [Łódź] – na scenie muzycznej działa od 2005 roku. Od samego początku pracował nad własnym stylem i brzmieniem. Dziś muzyka AHEAD stoi gdzieś na pograniczu rocka i metalu, a wszystko doprawione jest silnym kobiecym głosem i melodyjnymi riffami. W ich muzyce jest moc, klimat i energia. Każdy kto był na ich koncercie mógł się o tym przekonać na własnej skórze.


Vitamins – rock [Rybnik] VITAMINS to nic innego jak tylko solidna porcja rock’n’rollowych witamin – wysokoenergetycznych i jak się wkrótce okazuje niezbędnych do właściwego funkcjonowania. To zdrowa dawka porządnych rockowych dźwięków, które z przyjemnością wchłonąć może każdy organizm spragniony nie tylko przyswajalnych melodii, ale również iście rockowego pazura.


Fate – metal [Gliwice] Heavy Metalowy koktajl z Górnego Śląska. Życzliwi mówią o nas “nieślubne dziecko Iron Maiden i Slayera z pierwszego miotu”

FATE powstał w Gliwicach pod koniec 2017 roku, a stały skład, po kilku zmianach personalnych, wykrystalizował się w maju 2018. Od tej pory zespół tworzy: Katarzyna Bloch – wokal, Adam Kaliński – gitara, Bartosz Baran – gitara, Jan Dynia – perkusja oraz Tomasz Horbaczewski – gitara basowa. Grupa w połowie 2019 roku zarejestrowała EPkę House of Strangers.


Spatial – metal [Pyskowice] Spatial to doom/black metalowa formacja. W lutym 2019 roku kapela dzięki współpracy z Mara Productions wydała drugi album zatytułowany Continuum. Kapeli udało się zagrać u boku największych tego gatunku: BEHEMOTH / VADER / RIVERSIDE / ILLUSION / KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI / HATE / PANDEMONIUM / EMBRIONAL / MATERIA / DEVILISH IMPRESSIONS / ADNIHIL (CZ) / COPROLITH (FIN) / DARK END (ITA) / AS NIGHT FALLS / HORRORSCOPE / HERETIQUE / CLOSTERKELLER / LACRIMA i wielu innych..


MOCNE UDERZENIE w BUKu

  • 31 sierpnia od godz. 15.00
  • Amfiteatr BUK w Rudach
  • Parking: Rudy ul. Brzozowa 37
  • Bilety: 30/35 złotych
  • Bilety do nabycia w dniu imprezy, a także w sieciach Empik i Kolporter oraz na stronie internetowej https://www.kupbilet.pl/mocneuderzeniewBuku