Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Mistrzostwa Scrabble w Raciborzu

Start o godz. 09:00, trwa od 17 do 18 sierpnia wstęp wolny

X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod honorowym patronatem starosty raciborskiego Grzegorza Swobody i prezydenta Raciborza Dariusza Polowego.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jesteś z Raciborza lub jego okolic?

Nie wiesz gdzie, ale chciałbyś miło spędzić weekend?

Nie siedź w domu!

Przyjdź i zmierz się w X Jubileuszowych Ogólnopolskich Mistrzostwach Raciborza w Scrabble o randze ogólnopolskiej, gdzie spotkasz wielu ciekawych ludzi i niezwykle zaskakująco spędzisz swój czas.

W weekend 17-18. sierpnia na Zamku Piastowskim w Raciborzu dostąpisz szansy ukazania siły, jaka w Tobie drzemie i zobaczysz, że jesteś w stanie zwyciężyć nawet z największym bajerantem!

A wszystko co musisz zrobić to używać języka, którym posługujesz się na co dzień, bo Scrabble to gra planszowa wykorzystująca słowa i zawierająca elementy taktyki, gdzie każdy ma szansę wygrać, gdyż łut szczęścia ma tu niemałe znaczenie.

Jak to zrobić?

Nic trudnego – wystarczy, że przyjdziesz, a znajdziesz się w gronie uczestników. Co najlepsze – dla każdego zawodnika przewidziano nagrody, więc z pewnością nie odejdziesz z pustymi rękami gwarantowane!

Nawet jeśli nie wiesz o co chodzi – nic nie szkodzi!

Intuicyjne zasady, genialne w swej prostocie, w mig zostaną Ci przedstawione i przyswojone, o co zadbają sami organizatorzy!

Scrabble to gra dla każdego – małego i dużego, wnuka i jego dziadka, w której takie same szanse ma zarówno kobieta jak i mężczyzna – wszyscy, którzy mówią po polsku!

/Materiały prasowe/