Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Mikołajki z WCK

Start 06.12.2017 o godz. 08:30 cena biletu: 16 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza szkoły i przedszkola na spotkanie z Mikołajem.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

W środę, 6 grudnia o godz. 8:30 wyświetlony zostanie film pt. „Mikołaj w każdym z nas”. Uczestnicy będą mieli również niepowtarzalną okazję spotkać się osobiście z Mikołajem i otrzymać od niego upominki.

„Mikołaj w każdym z nas” to uroczy, ciepły i rodzinny film o tym, że magia świąt istnieje. Opowiada o stolarzu Andersenie, który każdego roku poświęca się, aby zapewnić swojej rodzinie idealne Boże Narodzenie. Jak wszyscy wiedzą – ważnym dla dzieci elementem Bożego Narodzenia jest wizyta Mikołaja. Dochodzi jednak do nieszczęśliwego wypadku i Andersen niszczy prezenty, które chciał podarować swoim pociechom. Z opresji ratuje go... prawdziwy Święty Mikołaj. Andersen będzie musiał mu jednak pomóc i to w dość nietypowy sposób. „Mikołaj w każdym z nas” to norweska produkcja trwająca 70 min.

- To bardzo ciekawa oferta, która z pewnością spodoba się najmłodszym mieszkańcom miasta i pozwoli wprowadzić w świąteczną atmosferę – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zapisy na wydarzenie prowadzone są do dnia 22 listopada. Osoba do kontaktu: Izabela Sobota – specjalista ds. upowszechniania kultury i edukacji kulturalnej, tel. 32 455 48 55, e-mail: iza.s@wck.wodzislaw.pl. Bilet wstępu (wraz z upominkiem): 16 zł.