Wtorek, 26 marca 2019

imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

RSS

Mikołaj dla dorosłych czyli wieczór ze Stand Up ! Jasiek Borkowski & Tomek Kołecki na Końcu Świata

Start 06.12.2017 o godz. 19:00 cena biletu: 20/30

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management oraz Przystanek Kulturalny Koniec Świata zapraszają na wyśmienity wieczór STAND-UP.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przystanek Kulturalny Koniec Świata

Racibórz, Karola Miarki

Zostańcie Św. Mikołajami i sprezentujcie ten wieczór najbliższym. Mikołaj dla dorosłych, a radości nie zabraknie :)

Wystąpią:

JASIEK BORKOWSKI

Jeden z bardziej charakterystycznych polskich komików. Zaczął występować dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in.w Comedy Central Prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego, w TVP2 w programie "Tylko Dla Dorosłych" oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Zwycięzca festiwalu WROCEK 2015. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego...kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

TOMEK KOŁECKI - Na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak "Tylko dla dorosłych" TVP2, "Comedy Club" Comedy Central czy "Kuba Wojewódzki" TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

BILETY: 20 / 30 zł

DOSTĘPNE ONLINE::

https://biletyna.pl/event/STAND-UP-HYPE-Jasiek-Borkowski-Tomek-Kolecki-Przystanek-Kulturalny-Koniec-Swiata-Raciborz-e62242.html

Do zobaczenia na Końcu Świata !

Przystanek Kulturalny Koniec Świata

6 grudnia 2017 / środa / 19.00

ul.K. Miarki 3a Racibórz