Poniedziałek, 1 marca 2021

imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

RSS

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SENIORA - Z BIESIADĄ PRZEZ ŚWIAT "W CZESKICH KLIMATACH"

Start 01.10.2019 o godz. 19:00 wstęp wolny

W najbliższy wtorek, tj. 1 października, Teatr "Senioralne Forte" o godz. 19:00 w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej przedstawi program rozrywkowy z cyklu "Z BIESIADĄ PRZEZ ŚWIAT" pt. „W czeskich klimatach”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

Kuźnia Raciborska, Klasztorna 9

Ponieważ w tym dniu przypada Międzynarodowy Dzień Seniora szczególnie gorąco zapraszamy Seniorów i zapewniamy sporą dawkę śmiechu :)

Prowadzący w programie wykorzystali humor czeski, zwyczaje i piękno krajobrazów. Obok tekstów literackich są również wiązanki piosenek, śpiewane w języku czeskim oraz taniec. A całość upiększają stroje i scenografia.

Teatr "Senioralne Forte", działający przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przygotowuje programy patriotyczne, rozrywkowe i sztuki teatralne, które mają ogromny wpływ na aktywizowanie, kształcenie pamięci, rozwijanie poczucia wartości w grupie i społeczeństwie. Jest to najlepsza terapia duchowa i fizyczna, żeby nie myśleć o samotności oraz starości. Podstawą spotkań teatralnych jest współpraca, radość, zadowolenie i rozrywka.