Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Memento zagra dla szkół

Start 18.05.2018 o godz. 10:00 wstęp wolny

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza uczniów klas 4-7 szkół podstawowych na najnowszy spektakl Teatru Tańca Memento pt. "Szepty", który odbędzie się w piątek, 18 maja o godzinie 10:00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Spektakl "Szepty" został przygotowany przez juniorską grupę Teatru Tańca Memento działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA.

- Spektakle Teatru Tańca Memento niosą za sobą wartościowe przesłania i z powodzeniem trafiają w gusta młodej publiczności – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Artyści tym razem zaproszą publiczność do niesamowitego tanecznego świata, pełnego ekspresji. Będzie to historia głosów wewnętrznych, pojawiających się w ludzkiej głowie. Każdy je ma, nie każdy o nich mówi, za to one nie mają w zwyczaju milknąć. Komentatorzy i krytycy w naszych wnętrzach zawsze podszeptują wyuczone kwestie. Skąd się wzięli i jak na nas wpływają? Odpowiedzią być może będzie kolejne taneczne widowisko Teatru Tańca Memento w reżyserii i choreografii Małgorzaty Karwot i Agnieszki Wizner.

Bilety w cenie 7 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub mailowo: iza.s@wck.wodzislaw.pl