Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Maluchy w krainie dźwięku ponownie w RCK

Start 02.02.2020 o godz. 15:30 cena biletu: 15, 25

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy na karnawałowej uczcie przy muzyce na żywo. – Proponujemy wyjątkowy czas zabawy i nauki zarazem. Tym razem zapraszamy na bal. Liczymy, że sala wypełni się małymi i dużymi postaciami z bajkowych krain – mówią w RCK.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

„Maluchy w krainie dźwięku” to jedyny w swoim rodzaju koncert dla niemowląt i maluchów z rodzicami. Wspólna zabawa w rytm rock'and'rolla, cha-chy, walca, kaczuszek i nie tylko. Koncert poprowadzi jak zawsze Dorota Banaś więc „ta Dorotka ta malusia...” i zagra i zatańczy. To koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł (dorośli), 15 zł (dzieci) do nabycia w kasach RCK oraz TUTAJ. Honorowane są raciborskie karty: „Senior 60+”, „Rodzina+”.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 2 lutego, o godz. 15.30, w sali kameralnej RCK RDK przy ul. Chopina 21.