środa, 27 stycznia 2021

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Maluchy w krainie dźwięku

Start 01.12.2019 o godz. 15:30 cena biletu: 15-25

Kolejny koncert z cyklu "Maluchy w Krainie Dźwięku" odbędzie się 1 grudnia o godzinie 15.30 w RCK Raciborskim Domu Kultury przy ul. Chopina 21.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

Tym razem będą to "Zabawy z bałwankiem Bębenkiem". W roli głównej usłyszymy i zobaczymy instrumenty perkusyjne. Instrumentów perkusyjnych jest sporo, dlatego też efekty dźwiękowe będą ciekawe, różnorodne i niecodzienne. Z pewnością zainteresują naszych milusińskich, o których już wiemy, że ten rodzaj instrumentów darzą wyjątkową sympatią. Jak przystało na grudniową porę nauczymy się zimowej kołysanki i będziemy słuchać odgłosów zimy.

Zachęcamy maluszki do zaakcentowania zimowo-świątecznego charakteru strojem lub na przykład mikołajową czapeczką.

O urozmaiconą muzyczną zabawę zadbają muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś. Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł (dorośli), 15 zł (dzieci).

Honorowane raciborskie karty Senior 60+ i Rodzina+.

źródło: RCK