Czwartek, 4 marca 2021

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

Mali Tropiciele Wielkich Przygód

Start 21.04.2018 o godz. 16:00 cena biletu: 20 zł

21 kwietnia o godzinie 16:00 Dom Kultury Boguszowice po raz kolejny zaprasza dzieci (i rodziców) na spotkanie z cyklu Mali Tropiciele Wielkich Przygód. Tym razem tematem przewodnim będzie scena – widziana od nietypowej strony. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję spojrzenia na widowisko sceniczne od strony jego produkcji.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Boguszowice

Rybnik, Plac Pokoju 1

„Najczęściej jest się widzem – lub aktorem. Te dwie sfery są stale widoczne. A jednak magia sceny to coś więcej… to ukryta przed oczyma niewtajemniczonych praca maszyn i ludzi, którzy znają tajemnice światła, cienia, perspektywy, dźwięku i koloru…” opowiada Izabela Karwot, dyrektor Domu Kultury Boguszowice.

W kwietniu Mali Tropiciele Wielkich Przygód będą mogli znaleźć się na zapleczu sceny, zobaczyć sznurownię, sztankiety i dekoracje teatralne, a także posłuchać opowieści doświadczonych pracowników boguszowickiego domu kultury. Będą też mieli okazję zasiąść przy stole mikserskim, by poeksperymentować z muzyką i reflektorami, poznając możliwości, jakie dają sceniczne narzędzia i tajniki powstawania teatru cieni.

„Zaangażowanie i charyzma naszych znakomitych przewodników po tajemnicach sceny na pewno sprawi, że będzie to fascynująca wyprawa w nieznany dotąd świat, która ma duże szanse zaowocować w przyszłości.” przekonuje dyrektor boguszowickiego domu kultury.

Bilety w cenie 20 zł od uczestnika (opiekun gratis) można nabyć w sekretariacie Domu Kultury Boguszowice lub w portalu strefazajec.pl.