Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Majsterkowo: CRAFT MOB w Boguszowicach

Start 20.05.2018 o godz. 16:00 cena biletu: 20 zł

Dom Kultury Boguszowice co miesiąc umożliwia dzieciom pełne zachwytu spotkania, których uczestnicy mają okazję rozwinąć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i otworzyć się na otaczający świat.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Boguszowice

Rybnik, Plac Pokoju 1

Zajęcia, które odbędą się 20 maja o 16:00, polegać będą na przenoszeniu elementów przestrzeni wirtualnej do rzeczywistości.

Zajęcia są adresowane do grupy wiekowej 8-12 latków – dzieciaków, które często na graniu w gry najchętniej spędzałyby cały dostępny czas. Pracując z drewnem, farbami i markerami, uczestnicy zajęć będą mieli okazję stworzyć własnego „moba”, jak nazywają się pikselowe stwory w jednej z najpopularniejszych gier.

„Odtwarzając wygląd mobów w drewnie, dzieci działają w świecie rzeczywistym, we wspólnej przestrzeni – mogą się też pochwalić swoimi wytworami rodzicom, dziadkom, znajomym; wszystkim, którzy nie znają świata komputerowych rozrywek”, mówi Tomek Manderla, instruktor boguszowickiego domu kultury. „Pomysł polega na tym, żeby zamiast w grze izolować się od wszystkiego, przynieść z tamtego świata coś fajnego tutaj” zachęca Izabela Karwot, dyrektor Domu Kultury Boguszowice.

Wejściówki w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury Boguszowice i w serwisie StrefaZajęć.pl.