Poniedziałek, 1 marca 2021

imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

RSS

Magiczne spotkania z teatrem w WCK

Start 26.01.2020 o godz. 16:00 cena biletu: 15 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl iluzji „Pan Magiczny show”, który odbędzie się w ramach kolejnej odsłony "Rodzinnych Spotkań z Teatrem" już w niedzielę, 26 stycznia o godz. 16:00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Tym razem ostatnia niedziela miesiąca okaże się dniem magicznym dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w cyklu "Rodzinnych Spotkań z Teatrem". Wszystko za sprawą iluzjonisty, który na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentuje spektakl pełen komicznych sytuacji i… magii.

Sebastian Grabowski, nazywany także Panem Magicznym, to Mistrz Polski w iluzji scenicznej i uczestnik programu „Mam Talent”. To międzynarodowy artysta występujący w Anglii, Niemczech, Francji, Holandii oraz jedyny polski iluzjonista, który odbył iluzjonistyczne tournee dla dzieci w Wietnamie i Kambodży. Podczas swojego dziesięcioletniego doświadczenia scenicznego oczarował już tysiące dzieci, które z wypiekami na twarzy śledzą każdy ruch artysty na scenie. Podczas swoich programów iluzjonista stwarza niepowtarzalny klimat, który w świat magii i radości wciąga nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

- Zapraszam do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które przeniesie widzów w świat profesjonalnej iluzji. Z pewnością warto do nas zajrzeć i dać się oczarować - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 15 zł są do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl pod adresem: https://biletyna.pl/spektakl/Magiczne-spotkania-z-teatrem-w-WCK/Wodzislaw-Slaski

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

foto: materiały prasowe Sebastian Grabowski