Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
czerwiec
4 sobota

Lato na wsi z GCK Gorzyce

Jak co roku pracownicy i prowadzący warsztaty przygotowali bogatą ofertę zajęć, wyjazdów dla dzieci i młodzieży pozostających na wsi. Codziennie od poniedziałku do piątku wspólnie tworzymy, zwiedzamy, bawimy się!

Gminne Centrum Kultury zaprasza do zapoznania się z planem atrakcji jakie zostały przygotowane na okres lipiec/sierpień 2022 r.

Na zajęcia i wyjazdy obowiązują wcześniejsze zapisy.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt:

  • Ośrodek Kultury w Gorzycach: 32 4511687
  • Ośrodek Kultury w Czyżowicach: 32 4513 288
  • Ośrodek Kultury w Olzie: 32 4511 112

Na zajęcia i wyjazdy obowiązują wcześniejsze zapisy.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Ogólny rozkład zajęć, imprez wyjazdów akcji LATO NA WSI, dostępny TUTAJ

Opłata za udział w zajęciach i za wyjazdy w kasach Ośrodków Kultury i Świetlic Wiejskich Gminy Gorzyce.

/Materiały prasowe/