Wtorek, 18 lutego 2020

imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

RSS

Książki na miarę, spacer na miarę

Start 25.08.2018 o godz. 17:00 wstęp wolny

Punkt Informacji Miejskiej halo! Rybnik (ul. Jana III Sobieskiego 20) zaprasza wszystkich młodych duchem (nie tylko seniorów), którzy chcą ciekawie spędzać czas. Jest ku temu okazja. Jaka? Dowiedzieć się będzie można 25 sierpnia o godz. 17.00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Halo! Rybnik

Rybnik

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku wspiera nowy projekt międzypokoleniowy "Książki na miarę". Dzieci i seniorzy zaprojektują i uszyją książeczki sensoryczne oraz inne cuda – ograniczeniem jest tylko własna wyobraźnia. Organizatorzy chcą opowiedzieć o tym projekcie i zaprosić Państwa do udziału w nim. A potrzebni są nie tylko mistrzowie igły, nici i maszyny do szycia. Jak zapewniają pomysłodawcy projektu, jeżeli jesteś osobą kreatywną, pomysłową, przyjazną? A może świetnie dogadujesz się z dziećmi lub młodzieżą? Może lubisz rysować, malować, albo po prostu potrafisz świetnie zestawiać kolory? Jeśli tak, to przyjdź do halo! Rybnik i dowiedz się, jak zacząć wspólnie działać!

Po spotkaniu na temat projektu Stowarzyszenie 17-tka oraz klubowicze IKA Integracyjny Klub Aktywnych wybierają się na "Spacer na miarę" możliwości każdego. Małgosia Płoszaj poprowadzi nas historycznymi śladami rybnickich Żydów. Zapraszamy, przyłącz się do nas!

animator projektu: Staszek Bulandra