Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
16 niedziela

Koncert Noworoczny w Gołkowicach

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 stycznia o 14.30 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gołkowicach.

Wójt gminy Godów Mariusz Adamczyk oraz przewodniczący Rady Gminy Godów Antoni Tomas serdecznie zapraszają na Koncert Noworoczny, który muzyką i śpiewem okrasi Gminna Orkiestra Dęta z Gołkowic. - Zapraszamy - zachęcają organizatorzy zainteresowanych mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Zwróćmy uwagę, że członkami orkiestry są muzycy, w zdecydowanej większości, mieszkańcy Godowa. Jej repertuar stanowią zarówno utwory muzyki marszowej, poważnej jak i popularnej, hity polskiej i światowej muzyki rozrywkowe, standardy jazzowe, kompozycje sakralne i melodie biesiadne. W trakcie Koncertu Noworocznego zabrzmią m.in. kolędy, pastorałki oraz piosenki związane z okresem bożonarodzeniowym.