Wtorek, 18 stycznia 2022

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Koncert Natalii Przybysz

Start 26.04.2018 o godz. 20:00 cena biletu: 70-80

Już 26 kwietnia o godz 20.00 wyjątkowy koncert na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata. Natalia Przybysz, jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek, artystka inspirowana soulem, jazzem and funkiem nie kryje pasji dla starych ciepłych motown’owskich brzmień i vintage’owych instrumentów wraz ze swoim zespołem po raz pierwszy zagra w Raciborzu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przystanek Kulturalny Koniec Świata

Racibórz, Karola Miarki

Natalia Przybysz znana szeroko, jako wokalistka najlepszego polskiego zespołu soul i R&B ‘Sistars’ (zdobywcy dwukrotnie MTV Music Award, obecnie zespół zawieszony, choć reaktywowany na chwilę w 2012, gdzie latem wystąpili m.in. przed Jamiroquai & Prince). Po zawieszeniu zespołu Sistars, działalność Natalii możemy śledzić głównie pod nazwą NATU (solowy projekt) gdzie poza kompozycjami i licznymi kolaboracjami producenckimi (Envee, Trębski, Zagórski, Zabrodzki) stała się liderem zespołu z niepowtarzalną energią, którą można poczuć podczas występów live.

Natalia Przybysz przyjeżdża do Raciborza z albumem „Światło nocne”, którym z pewnością nie rozczaruje swoich fanów. Jej oryginalna barwa głosu, wspaniały warsztat wokalny, jak zwykle wspierają mądre i przekorne teksty. Swój indywidualny styl wypracowała wspólnie z Jerzym Zagórskim, który jest producentem również jej najnowszej płyty.

Swój unikatowy styl zawdzięcza oryginalnemu połączeniu wielu gatunków od soulu przez bluesa, rocka po hip hop, a czasem nawet brzmienia country. Każdy kolejny aranż i muzyka utworu jest podporządkowana tekstowi, co sprawia, że w „jej pieśniach jest prawda”, brzmi przekonywująco i to jest największa siła jej muzyki.

Zespół w składzie:

  • Natalia Przybysz – wokal,
  • Jurek Zagórski – gitara,
  • Mateusz Waśkiewicz – gitara,
  • Filip Jurczyszyn – bas,
  • Hubert Zemler – perkusja

Koncert Natalii Przybysz w Raciborzu:

  • kiedy? - 26.04.2018, godz. 20.00
  • bilety - pula I - 70 PLN; pula II - 80 PLN
  • miejsce - Racibórz, ul. K. Miarki 3A