Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
6 poniedziałek

Koncert kolęd w Mikołaju coraz bliżej

Już dzisiaj warto zarezerwować sobie 6 stycznia. To czas dorocznego Koncertu Kolęd firmowanego przez małżeństwo Elżbietę i Andrzeja Biskupów.

Roksana Lewak, Ewa Lopocz, Marzena Korzonek, Hanna Hołek, Adrianna Górka, Magdalena Wojak oraz Kamil Klimek wystąpią 6 stycznia o godz. 18.00 w kościele pw. św. Mikołaja, na kolejnym koncercie kolęd i pastorałek Elżbiety i Andrzeja Biskupów. Wcześniej, na godzinę 17.00 zaplanowano mszę świętą.

Koncert poprowadzą Roksana Lewak i Marek Moc. Na koncercie zobaczymy również wokalistów zespołu MIRAŻ działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu oraz Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS z Pietraszyna. O oprawę zadba zespół  instrumentalny z sekcją instrumentów smyczkowych pod kierownictwem Pawła Harańczyka.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły "Nowiny Raciborskie" oraz portal Nowiny.pl.

fot. archiwum portalu.