Poniedziałek, 24 czerwca 2019

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

Koncert karnawałowy na Zamku Piastowskim

Start 05.01.2018 o godz. 18:00 cena biletu: 6,5

Kolejna gratka dla raciborskich melomanów już 5 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu. W ten piątkowy wieczór, podczas noworocznej gali operetkowej w dawnej siedzibie Piastów zaprezentują się m. in. soliści Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej. 

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

Artyści scen operowych i operetkowych przed raciborską publicznością zaprezentują arie i duety ze słynnych operetek i musicali, a także szlagiery i piosenki z gatunku muzyki rozrywkowej. Całość opatrzy odpowiednim słowem i dowcipem nieoceniony konferansjer - tenor Bartosz Kuczyk, który wprowadzi słuchaczy w karnawałowy nastrój.

- Oprócz tenora Bartosza Kuczyka przed publicznością zaprezentują się: Kamila Lendzion, Julia Litvinova, Vladimir Holkin oraz tancerka Marina. W trakcie koncertu melomani usłyszą największe przeboje, bez których nie ma prawa odbyć się żaden koncert operetkowy. Znaczną większość programu artyści wykonają w języku polskim, ale nie tylko - zachęca Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim.

UWAGA! Bilety – wejściówki w cenie 6,50 zł z VAT będą do nabycia od czwartku 28 grudnia od godz. 14.00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Można zakupić maksymalnie dwie wejściówki.