Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
30 niedziela

Koncert 30 finał WOŚP w Rybniku

Sztab WOŚP Rybik oraz Teatr Ziemi Rybnickiej zaprasza na koncert finałowy w ramach 30. finału WOŚP.

Rybnicki Kampus
Rybnik, Rudzka 13c

W tym roku wystąpią

14:00 - Pokaz Ratownictwa OSP Kamień

14:40 - Kto da więcej?

15:00 - Koncert dzieci ze szkoły muzycznej YAMAHA

15:45 - Kto da więcej?

16:00 - Koncert zespołu The Farsk

16:45 - Kto da więcej?

17:00 - Koncert zespołu Na Razie

17:45 - Kto da więcej?

18:00 - Koncert zespołu Kawa z Mlekiem

18:45 - Kto da więcej?

19:00 - Koncert zespołu Carrantuohill

19:45 - Kto da więcej?

20:00 - Fireshow Phoenix Poi Group