Wtorek, 11 grudnia 2018

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

Katowice biją rekord Guinnessa na ergometrach wioślarskich

Start 23.01.2017 o godz. 00:00 wstęp wolny

Podjęta zostanie próba pobicia rekordu Guinnessa w zakresie liczby osób, które w ciągu 24 godzin przepłyną dystans 500 m na treningowym urządzeniu wioślarskim – ergometrze. Wydarzenie objęte zostało patronatem Prezydenta Miasta Katowice oraz Marszałka Województwa Śląskiego.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katowice

Katowice, Rynek 12

Akcja rozpocznie się w poniedziałek 23 stycznia punktualnie o godzinie 0:00:00 i potrwa do 23:59:59. Nad jej prawidłowym przebiegiem czuwać będzie specjalnie powołana komisja. „Aby pobić dotychczasowy rekord i wpisać się do Księgi Rekordów Guinnessa potrzebujemy minimum 700 osób. Dlatego bardzo gorąco zachęcamy do udziału w akcji – zarówno naszych klubowiczów, jak i osoby z zewnątrz, które zechcą tego dnia przyjść do CityFit i dołożyć swoją „cegiełkę”. Wspólnie pokażmy, że Katowice i Aglomeracja Śląska to miejsce ludzi aktywnych i wysportowanych.” – mówi Michał Jońca, manager CityFit Katowice.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa. W akcji wezmą udział również hokeiści z Tauron KH GKS Katowice.

Zgłoszenia od osób chcących zaangażować się w akcję (nie trzeba być klubowiczem!) przyjmowane są w biurze klubu lub poprzez stronę www.rekord.cityfit.pl. Wymagany jest wygodny strój sportowy oraz dowód tożsamości (udział wziąć mogą jedynie osoby pełnoletnie). Dla wszystkich uczestników przygotowana będzie woda oraz batony energetyczne. Dodatkowe informacje można uzyskać w klubie.

Katowicki CityFit otwarty został w czerwcu 2016 roku w centrum miasta, przy ulicy Rynek 12. Zajmuje powierzchnię 1900 mkw. Rozległa przestrzeń do ćwiczeń indywidualnych wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Dla większego komfortu ćwiczących podzielono ją na 9 stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Do dyspozycji klientów jest również przestronna sala do grupowych zajęć fitness nagłośniona sprzętem marki Bose, komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.

www.cityfit.pl