Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Kabaret Trzeci Wymiar z Rybnika zaprasza na program "Damy radę!"

Start 11.10.2019 o godz. 18:00 cena biletu: 15 zł

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach zaprasza 11 października o godzinie 18.00 na program "Damy radę!" w wykonaniu Kabaretu Trzeci Wymiar.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MOK Żory - Miejski Ośrodek Kultury w Żorach

Żory, Dolne Przedmieście 1

Bilety: 15 zł - do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury lub

https://ekobilet.pl/mok-zory/damy-rade-1568029483165/378671-bilety?fbclid=IwAR3sCFTtWeAAVsG96NkGuJhu2HN_MP1ID6TqjD-Ro416ZFZ4CRo0XLAIN5w 

Kabaret Trzeci Wymiar to nowa formacja na polskiej scenie kabaretowej. Pierwsze spotkanie trojga młodych, błyskotliwych i dowcipnych młodzieńców odbyło się 21 marca 2018 roku w Rybniku. Artur Dyjas, Maciej Misztal i Artur Banaszkiewicz - każdy z nich z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym postanowiło połączyć siły i nieco "namieszać" w świecie humoru i satyry. Ta wybuchowa mieszanka ironii, temperamentu i energii swój debiut sceniczny miała 26 maja w Łaziskach Górnych, gdzie spotkali się z bardzo życzliwym przyjęciem publiczności. Są laureatami m.in I miejsca podczas I Nadodrzańskiego Przeglądu Amatorskich Form Kabaretowych w Ścinawie."

"Damy radę!" to ich debiutancki program, w którym nie brakuje tego, co widz kabaretowy lubi najbardziej: niebanalnych skeczy ciekawych historii, dynamicznej akcji, piosenki, a nawet tańca. W życiu człowieka jest wiele sytuacji, kiedy nie wie co zrobić, jak się zachować czy którą drogę obrać. Ten program to recepta na codzienne życiowe rozterki. Przyjdź i przekonaj się jak dać radę!

/Materiały prasowe/