Piątek, 22 stycznia 2021

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Kabaret Młodych Panów z najnowszym programem w WCK

Start o godz. 20:30, trwa od 10 do 11 kwietnia cena biletu: 70 zł

Nowe pomysły, nowe skecze, nowi bohaterowie i nowe żarty! A oprócz tego? Powrót znajomych twarzy i ich dalsze perypetie. Nie zabraknie też śląskich akcentów. To wszystko podczas występu Kabaretu Młodych Panów w Wodzisławskim Centrum Kultury. Najnowszy program pt. „To jest chore!” do zobaczenia 10 i 11 kwietnia o godzinie 20:30 w WCK.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Wodzisławska publiczność już nie raz miała okazję doskonale bawić się w towarzystwie Kabaretu Młodych Panów. Tym razem grupa kabaretowa na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentuje zaskakujący i skutecznie rozweselający spektakl „To jest chore!”.

Czy będzie śmiesznie? Czy będzie nieszablonowo? Bez zastanowienia odpowiedzieć możemy sobie, że tak. Dlatego warto wygospodarować sobie czas i spędzić go w Wodzisławskim Centrum Kultury z Kabaretem Młodych Panów w roli głównej.

- Kabaret Młodych Panów jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych grup na polskiej scenie kabaretowej. Z racji swoich śląskich korzeni są też najbardziej rozchwytywani w naszym regionie. Ich popularność przekładała się zawsze na pełne sale w WCK. Jestem przekonany, że i tym razem Młodzi Panowie zaprezentują wodzisławskiej publiczności porządną dawkę humoru z kabaretowej ekstraligi - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.