Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

Już Po raz 20 odbędzie się OCTOBERFEST w Szymocicach

Start 21.09.2019 o godz. 17:00 cena biletu: 30/100

Ta bez wątpienia Najbardziej lubiana impreza w Aquabrax Szymocie odbędzie się 21 września w malowniczym Ośrodku, gdzie pod halami namiotowymi każdy znajdzie swoje miejsce by w spokoju zjeść, potańczyć, pobiesiadować i zdegustować piwo Browaru Zamkowego w Raciborzu. Bilety w cenie od 30 do 100 zł, w zależności od strefy. Szczegóły na plakatach.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szymocicki Octoberfest cieszy się ogromną popularnością. Od 20 lat scenę tego koncertu odwiedzają największe gwiazdy śląskiej estrady. Nie zabraknie ich również w tym roku. Podczas koncertu wystąpią: Krzysztof Hanke – lider Kabaretu Rak, Mirek Jędrowski z Zespołem, Blue Party, Mariusz Kalaga, Blaskkapelle i Gabi Gold.

Imprezę poprowadzą: Inga Papkala, Piotr Schlolz i Krzysztof Hanke.

Krzysztof Hankę – satyryk , aktor i lider kabaretu Rak, znany wszystkim jako Bercik z serialu Święta Wojna, prowadzący Galę Śląskiej piosenki, uczestnik programu Jak oni śpiewają.

Mariusz Kalga - Piosenkarz, wykonawca estradowy, nazywany jest „Royem Orbisonem znad Wisły” zdobywca niejednej nagrody i laureat niejednego festiwalu. Śpiewa country, pop i muzykę szlagierową. Najbardziej kojarzony z polską wersją piosenki „Einen Stern” czyli „Jedną z gwiazd”

Blue Party – zespól założony przez trzech przyjaciół, którzy dla muzyki poświecili swoje życie. Ich hity takie jak „Słodka witaminka” czy „To nie ja” usłyszycie w Radio Fest, Radio Silesia czy Radio Piekary, a teledyski emitowane są w TVS.

Gabi Gold - czeska piosenkarka występująca w Polsce. Występowała w programie Herbatka u Tadka w TVP 2. Śpiewała z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami. Tworzy muzykę coverową, muzykę country i biesiadną. Na swoim koncie ma kilka płyt i koncerty na całym świecie.

Mirek Jędrowski - piosenkarz, autor tekstów oraz muzyki. Jego piosenki są na listach każdego radia, trafiają do serc i zdobywają popularność wśród słuchaczy. Jest gwiazdą telewizji TVS i częstym gościem stacji telewizyjnych TVP 1, TVP 2, TVP Katowice. Zdobywca wielu prestiżowych nagród i autor niejednego hitu. Jego występy to niewątpliwe show, stroje, muzyka i gra świateł.

Zapraszają: Firma Braxton, Browar Zamkowy i Radio Vanessa.

Bilety już w sprzedaży do nabycia:

  • Restauracja Braxton - Racibórz,
  • Ośrodek Aquabrax -Szymocice i zakłady pracy.

21 września, godzina 17:00, Ośrodek Aquabrax Szymocice, 47-440 Nędza, Gliwicka 37, ZAPRASZAMY.