Piątek, 26 kwietnia 2019

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

RSS

„Jezioro Łabędzie” w WCK

Start 06.12.2018 o godz. 19:00 cena biletu: 70 zł

Na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury po raz kolejny wystąpią światowej klasy artyści z Imperial Lviv Ballet. 6 grudnia o 19:00 podziwiać będziemy solistów z Paryża, Lwowa, Moskwy i Kijowa.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

„Jezioro Łabędzie" do muzyki Piotra Czajkowskiego to wzorzec klasycznego piękna, niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przeniesie nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego niezwykłego widowiska, w wykonaniu uznanego na całym świecie Narodowego Baletu Ukrainy, jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata. Doświadczyć tego będzie można w Wodzisławskim Centrum Kultury.

- To będzie wydarzenie artystyczne na najwyższym światowym poziomie. Na scenie WCK wystąpią wspaniali tancerze, których występy z pewnością pozostaną niezapomniane – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Informacje na www.wck.wodzislaw-slaski.pl

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.