Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Jak wychować szczęśliwego i uważnego człowieka?

Start 16.10.2019 o godz. 17:15 wstęp wolny

Czym jest uważne rodzicielstwo i jak je praktykować? Biblioteka w Ocicach zaprasza na kolejne ciekawe „Spotkanie po sąsiedzku”. Gościem biblioteki będzie Patrycja Chomiczewska – trener mentalny. Spotkanie zaplanowano na 16 października.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wychowaj dziecko na świadomego, pewnego siebie i czułego człowieka – mówią współczesne poradniki dla rodziców. Ale jak to zrobić? Jak stać się rodzicem bez nagród i kar? W trakcie spotkania w Ocicach uczestnicy dowiedzą się czym jest uważne rodzicielstwo i jak je praktykować. Spotkanie odbędzie się w formie warsztatów a uczestnicy mogą liczyć na ciekawe porady i indywidualne ćwiczenia sensoryczne.

Zajęcia poprowadzi Patrycja Chomiczewska - trener mentalny, przedsiębiorca, sportowiec, nauczyciel jogi i pływania. Autorka i współautorka książek o aktywności fizycznej. Sportowiec z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w Kadrze Polski biegów górskich (udział na mistrzostwach świata na Alasce 2003). Pasjonatka slow i mental jogi, aktywnego wypoczynku, świadomego życia i zrównoważonego biznesu.

Spotkanie odbędzie się w środę 16 października o godz. 17.15 w bibliotece w Ocicach przy ul. Tuwima 1.

źródło: MiPBP w Raciborzu, oprac. ż